KARMNIK.TV i BOCIANY.TV - FORUM

Wszystko o bocianach z Raszkowa, Lewkowa i Przygodzic (pow. ostrowski)

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-01-26 09:52:43

Tomek Wojciechowski
Administrator
Data rejestracji: 2012-07-10
Liczba postów: 250

Problemy ze zdjęciami na forum

Dzień dobry Państwu,

ostatnio dochodzą do nas niepokojąca opinie forumowiczów o nieswoich zdjęciach, które pojawiają się w postach. Po analizie stwierdzamy, że wbrew pozorom to Wasza wina, a właściwie serwisów, z których korzystacie do wrzucania zdjęć.

Otóż polega to na tym, że są one na tyle niedoskonałe, że po prostu zamieniają (podmieniają przypadkowe) zdjęcia znajdujące się na serwerze z Waszymi, jestem pewien, że inni mają podobne problemy. Może zdarzyć się też tak, że po prostu wrzucą Wam inne zdjęcie z komputera, niż chcecie, żeby było wrzucone.

Sprawdziłem IP z maili, które do nas przesłaliście i porównałem je z IP logowania na forum.bociany.tv i są to te same adresy. Zatem na swoje konto logujecie się tylko Wy.

Wspólnie z Konradem wypracujemy idealne rozwiązanie. Już teraz proponuję jednak założenia konta google - mail na google i wrzucanie zdjęć na serwer google przez program Picasa. Program po włączeniu automatycznie skanuje cały komputer w poszukiwaniu zdjęć.

Możecie sobie w ten sposób katalogować fotki i opisywać, co po latach będzie fajnym archiwum. Postaramy się zrobić tutorial dla Was, byście już nie mieli problemów.

Konto google można podpiąć do YouTube i w ten sposób spersonalizować swoje bocianie konto.

Pozdrowienia
Tomek Wojciechowski


Bocianolub z Przygodzic smile

Offline

#2 2016-04-08 22:29:18

iga
Bocianolub
Data rejestracji: 2013-04-24
Liczba postów: 1,679

Odp: Problemy ze zdjęciami na forum

Ostatnio edytowany przez iga (2016-04-09 06:42:36)

Offline

#3 2016-04-11 07:57:06

Tomek Wojciechowski
Administrator
Data rejestracji: 2012-07-10
Liczba postów: 250

Odp: Problemy ze zdjęciami na forum

Takie są fakty.


Bocianolub z Przygodzic smile

Offline

#4 2016-04-12 10:14:07

PaGra
Młody lotnik
Data rejestracji: 2014-09-25
Liczba postów: 115

Odp: Problemy ze zdjęciami na forum

Chyba to nie Arcik jest śmieciarzem,a ludzie którzy je wywalają gdzie popadnie.ze śmietnika ich nie przynosi,a z pól i łąk.

Offline

Stopka

Forum oparte na FluxBB 1.4.7