KARMNIK.TV i BOCIANY.TV - FORUM

Wszystko o bocianach z Raszkowa, Lewkowa i Przygodzic (pow. ostrowski)

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2011-04-21 07:28:56

leohaw
Żółtodziub
Data rejestracji: 2011-04-21
Liczba postów: 1

odbiór podglądu gniazda

Z przykrością muszę stwierdzić,że od samego początku nie mam podglądu na gniazdo bocianie.Wszystkie inne oglądam bez przeszkód,tego natomiast nie i nie wiem co może być tego powodem.Proszę o wyjaśnienie.Pozdrawiam

Offline

#2 2011-04-21 11:25:08

patryk
Żółtodziub
Data rejestracji: 2011-04-21
Liczba postów: 5

Odp: odbiór podglądu gniazda

Offline

#3 2011-05-24 17:19:50

kasienka2601
Żółtodziub
Data rejestracji: 2011-05-24
Liczba postów: 1

Odp: odbiór podglądu gniazda

Offline

#4 2013-07-03 11:44:31

mariya
Żółtodziub
Data rejestracji: 2013-07-03
Liczba postów: 1

Odp: odbiór podglądu gniazda

very nice post like this forum

Offline

#5 2013-08-19 14:18:57

anias
Bocianolub
Data rejestracji: 2013-05-06
Liczba postów: 1,252

Odp: odbiór podglądu gniazda

Ostatnio edytowany przez anias (2013-08-19 14:25:45)


W świecie zwierząt i ptaków niczym w zaczarowanym ogrodzie znajduję wierność, czułość, miłość.
Z szacunkiem pochylam się nad mądrością Braci Mniejszych.
                                                                                      anias

Offline

#6 2013-08-19 15:05:09

marcos
Bocianolub
Data rejestracji: 2013-05-28
Liczba postów: 1,468

Odp: odbiór podglądu gniazda

Ostatnio edytowany przez marcos (2013-09-05 16:40:07)

Offline

#7 2013-08-19 16:22:18

anias
Bocianolub
Data rejestracji: 2013-05-06
Liczba postów: 1,252

Odp: odbiór podglądu gniazda

Odniosę się jeszcze do postu Marcosa, ponieważ zauważył bardzo istotny aspekt działalności forum w takiej postaci jak jest. Ja także uważam, ze forma popularyzująca artyzm ujęć podnosi oglądalność i wpływa na popularność tego forum, świetnie dokumentując  bocianie życie i najchętniej niczego nie zmieniałabym. Podana przeze mnie wyżej propozycja zasad była tylko próbą pogodzenia interesów rożnych grup użytkowników forum i zrozumienia ich stanowiska.
                                                                                                                                         Pozdrawiam. 
                                                                                                                                                                     Anias

Ostatnio edytowany przez anias (2013-08-19 16:23:19)


W świecie zwierząt i ptaków niczym w zaczarowanym ogrodzie znajduję wierność, czułość, miłość.
Z szacunkiem pochylam się nad mądrością Braci Mniejszych.
                                                                                      anias

Offline

#8 2013-09-13 16:26:18

Alicja
Młody lotnik
Data rejestracji: 2013-04-17
Liczba postów: 145

Odp: odbiór podglądu gniazda

Dzisiaj dopiero przeczytałam odpowiedzi na moją propozycję zgłoszoną na czacie, gdyż zostały umieszczone w miejscu, które nie jest związane w żaden sposób z tematem, który poruszyłam. Miałam na uwadze merytorykę forum, a nie problemy z podglądem gniazd.
Odnosząc się jednak do postów w sprawie forum, chcę wyjaśnić, iż miałam na myśli, że wrzucanie do tematu związanego z wydarzeniami w gnieździe czegokolwiek poza tym, jest zbędne, wręcz niewłaściwe. Powoduje zakłócenie przejrzystości tematu i nie jest ciekawe dla każdego, kto chce zapoznać się z tym co działo się w gnieździe, a raczej przeszkadza lub budzi niesmak (np. post z koszulkami). Również niezliczone ilości podobnych fotek zaciemniają istotę rzeczy. Dlatego proponowałam umieszczenie takich postów i fotek, jeśli ktoś chce pochwalić się nimi, w podtemacie do gniazda i tam, kto chce, może się tym zachwycać. Co do statystyki, to z pewnością, większą ilość wejść na stronę nie spowodowało forum w takiej postaci (może tylko jako ciekawostka wątpliwej jakości), a niezwyczajne i ciekawe wydarzenia w obydwu gniazdach w tym sezonie lęgowym. Dodam jeszcze, że nie zawsze same fotki  mówią wszystko i są czytelne dla osób, które nie oglądały wydarzenia w danym momencie. Dlatego często potrzebny jest choćby krótki komentarz. Piszę to tylko dlatego, że zaangażowałam się na tym forum i bardzo chciałabym, aby wzbudzało ono uznanie wśród wszystkich bocianolubów zaglądających tu, a nie powodowało ironiczne docinki, mające jednak podstawę.
Pozdrawiam
Alicja

Offline

#9 2013-09-15 13:28:42

marcos
Bocianolub
Data rejestracji: 2013-05-28
Liczba postów: 1,468

Odp: odbiór podglądu gniazda

Offline

#10 2013-09-15 20:56:15

anias
Bocianolub
Data rejestracji: 2013-05-06
Liczba postów: 1,252

Odp: odbiór podglądu gniazda

Alicja!
Niestety nie ma innego miejsca na tego typu posty. W gniazdach ich nie umieścimy. Ze swojej strony chciałam powiedzieć, że nie zamierzam niczego co wrzuciłam usuwać..każdy mój post i fotka moim zdaniem znalazła się we właściwym czasie i miejscu. Cały sezon nikomu to nie przeszkadzało i jakoś nikt nie zgłaszał uwag...dopiero Ty na sam koniec. Cóż zrozumiałam, że bardzo przeszkadzają Ci moje posty. i zakłócają odbiór.... Być może tak bardzo, że ironiczne docinki, które pojawiły się na czacie, a nie na forum wcale nie były anonimowe... Rozumiem, że Tobie odpowiada forma gdzie tylko jedna osoba decyduje co, kiedy i gdzie ma umieścić?  Wobec tego podobnie jak Marcos ustąpię Ci pola w przyszłym sezonie... Powodzenia. Serdecznie pozdrawiam Anias


W świecie zwierząt i ptaków niczym w zaczarowanym ogrodzie znajduję wierność, czułość, miłość.
Z szacunkiem pochylam się nad mądrością Braci Mniejszych.
                                                                                      anias

Offline

#11 2017-01-16 15:17:47

Kevinhaums
Żółtodziub
Data rejestracji: 2017-01-16
Liczba postów: 1

Odp: odbiór podglądu gniazda

Czy wszystkie ECU z serii 028 906 021 mają te same gniazda 68 pinowe? Gniazda w ECU dedykowane do 1Z, AHU, AFN są identyczne 68pin?

Offline

Stopka

Forum oparte na FluxBB 1.4.7